WHAT'S PRACTICED IS SAFE!

Sim-Systems
PRACA NA MORZU CHARAKTERYZUJE SIĘ WYSOKIM STOPNIEM RYZYKA. JEJ WYKONYWANIE WYMAGA OD ZAŁOGI PRZEJŚCIA SPECJALNEGO SZKOLENIA Z ZASAD BEZPIECZNEJ EWAKUACJI W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH.
symulator szalupy zrzutowej sim-systems

Szalupa zrzutowa typu Free-Fall to rodzaj łodzi ratunkowej, wodowanej przez swobodny spadek z pochylni zrzutowej. Do bezpiecznego opuszczenia statku lub platformy w sytuacji zagrożenia życia niezbędne są przeszkolona załoga o kwalifikacjach potwierdzonych stosownymi świadectwami oraz doświadczenie.SZKOLENIA

(od 10.2017)

ikona koło ratunkowe sim-systems
W październiku 2017 roku Sim-Systems planuje uruchomienie szkoleń z wykorzystaniem innowacyjnego symulatora szalupy zrzutowej typu Free Fall, pozwalających nabyć odpowiednich kwalifikacji, potrzebnych w trakcie ewakuacji. Organizowane przez nas szkolenia dostosowywane są do wymagań stawianych całemu procesowi szkolenia, egzaminowania i certyfikacji kadr morskich, regulowanych przez Międzynarodową Konwencję o Bezpieczeństwie Życia na Morzu.

ZOBACZ WIĘCEJ
sim-systems o firmie szkolenia z ratownictwa morskiego

O NAS

Początki działalności firmy Sim-Systems były ściśle związane z realizacją prac badawczych, opartych na szerokim know-how osób tworzących spółkę. Powiązanie z podmiotami działającymi w branży usług kierowanych do sektora gospodarki morskiej oraz wieloletnie doświadczenie pracownik w skutkowało opracowaniem prototypu symulatora szalupy zrzutowej typu free-fall.

PROTOTYP SYMULATORA SZALUPY ZRZUTOWEJ

Sim-System to producent pierwszego na świecie prototypu symulatora szalupy zrzutowej typu free-fall, pozwalającego wyeliminować czynnik strachu przed zrzutem, by w bezpiecznych warunkach trenować ewakuację w różnych symulowanych warunkach atmosferycznych oraz zagrożeniach pożarem.

symulator szalupy zrzutowej typu free-fall

Sim-Systems 
Hutnicza 12 
81-061 Gdynia

Mon. - Sun.: 09:00 - 22:00